Де придбати товар у розстрочку? ТОП інтернет – магазинів

Від початку 2020 року, популярність онлайн покупок в розстрочку в інтернет – магазині зросла майже у 2,5 рази. Звичайно, що такі показники пояснюються не лише можливістю придбати товар не виходячи з дому, а й вигідними акційними пропозиціями. Про кращі ресурси для шопінгу в мережі, читайте детальніше у нашій статті.

Від початку 2020 року, популярність онлайн покупок в розстрочку в інтернет - магазині зросла майже у 2,5 рази. Звичайно, що такі показники пояснюються не лише можливістю придбати товар не виходячи з дому, а й вигідними акційними пропозиціями. Про кращі ресурси для шопінгу в мережі, читайте детальніше у нашій статті.

Покупки в розстрочку різноманітних товарів дають змогу кожному українцеві, що знаходиться в не зручній фінансовій ситуації обрати саме те, що давно хотілось, а от грошей – не вистачало. За статистичними результатами, протягом останніх років, жителі нашої країни купують онлайн в розстрочку – побутову техніку, смартфони та планшети, комп’ютери та комплектуючі, телевізори, фотоапарати і тому подібне.

Звичайно, придбати вищеперелічені товари в інтернеті з допомогою розстрочки, або іншими словами «оплата частинами» – досить не погано, однак в першу чергу варто обрати хороший онлайн ресурс, адже варіантів на просторах Всесвітньої павутини – просто безліч. Фанати різноманітних покупок на віртуальних полицях зводять певні рейтинги сайтів, де можна легко, швидко, а головне з своїми певними перевагами придбати той, чи інший товар.

1. ROZETKA. Напевно кожен любитель шопінгу в інтернеті не залишиться осторонь найбільшого онлайн  – ритейлера України – компанії ROZETKA. Саме тут можна знайти все чого душа забажає, адже на сайті розміщено понад 4 мільйони товарів, а за внутрішніми даними, вдень магазин відвідує понад 2,5 мільйони покупців.

2. Comfy та Фокстрот. Щодо популярних магазинів з технікою для дому та супутніми товарами, не варто забувати і про саме такі інтернет площадки, як Comfy та Фокстрот. Саме з допомогою послуги «оплата частинами», цим онлайн – магазинам вдалось здобути прихильність українців.

3. MOYO, АЛЛО та Цитрус. Ось що стосується мобільних телефонів та різноманітних аксесуарів – за рейтингом саме ці 3онлайн – ресурси дозволяють придбати в розстрочку до 24 місяців, кращі моделі смартфонів, планшетів та завжди радують приємними новинками своїх покупців.

Загалом в Україні в розстрочку можна придбати товари в понад 30000 магазинів як офлайн так і онлайн, тому остаточний вибір залишається лише за вами.

А в моменти, коли потрібен кредит онлайн – вперед на портал «Мої Гроші», адже саме тут кращі пропозиції від мікрофінансових організацій та українських банків.